O nás

Zlepšíme vám život tým, že vás naučíme písať všetkými desiatimi.

Ušetríme vám čas, zdravie a peniaze. Jednoducho. Zábavne. Online.

Náš tím

Jirka Martišek
Zakladateľ
Režisér a autor námetu, bez ktorého vedenie a technických zručností by Písanie Hravo nevzniklo. Okrem PHáčka miluje prácu s ľuďmi a je certifikovaným koučom a trénerom NLP.
Lukáš Zídka
Spoluzakladateľ
Rojko, bez ktorého vízie by Písanie Hravo nebolo ... tak hravé! Má na svedomí celkovú komunikáciu PHáčka a to vizuálne, textovú a obchodné. Vzhľad stránok, kurzu a napríklad aj vtipy po hre vám priniesol on.
Štěpán Suchánek
Technický kúzelník
To, že kurz funguje ako dobre namazaný stroj, je práve jeho zásluhou. Okrem toho privádza Štěpán na svet nové funkcie a fíčury, ktoré robia Písanie Hravo neustále efektívnejšie.
Pája Olšáková
Stratégovia vojvodkyňa
Smer, ktorým plávame vo vlnách nielen marketingu, nám pomáha udávať táto neskutočne aktívna žena. S jej skúsenosťami zo vzdelávania a podnikateľských projektov prekonávame hladko akékoľvek pereje.
Anička Horáková
Marketingová špecialistka
Zistiť. Pripraviť. Nastaviť. Vykonať. Aničkin dar tkvie v tom, že sa k vám dostanú tie správne informácie v správny čas. A to nie je samozrejmosť.
Pavlína Vetešníková
Kočovní obchodníčka
Bez osobného kontaktu by to nešlo. A to je doména našej Poli, ktorá je večne na cestách za nadväzovaním nových partnerstiev a kontaktov potrebných pre celý tím.
Markéta Nedavašková
Slnko komunikácie
S ľahkosťou, ktorá jej je vlastná, vybavuje Markét otázky, žiadosti, prosby, ktoré nám od vás prichádza. A pritom všetkom sa neustále usmieva.

Chcete sa k nám pridať?

Koho hľadáme

Náš príbeh a náš prístup

Naučiť sa písať všetkými desiatimi nie je nič zložité. A môže to byť aj zábava. S tým sme v roku 2013 začali písať (všetkými desiatimi) príbeh Písanie Hravo.
Ako o tom premýšľame? Čo je pre nás dôležité? A čím sme si prešli?
Prečítajte si viac