O nás

Myšlienka Písanie Hravo vznikla v lete 2015 pri rybníku v Jedovnice. Práve tam, na romantickej prechádzke, presvedčil Jirka Lindu, aby sa pustili do zábavnej aplikácie na výučbu všetkými desiatimi. O pol roka sa do partie pridal Lukáš a začali sme Písanie Hravo rozvíjať spoločne.

Odvtedy sa stalo neskutočne veľa vecí.

Zle navrhnutú aplikáciu, ktorú sme netestovali na užívateľoch, sme po pol roku práce museli zachodiť. Chceli sme to spraviť poriadne. Dôležitý okamih pre nás nastal, keď sme sa dostali do akcelerátora od Impact HUBu 100 Day Challenge. Tam sme sa prvýkrát stretli s dizajnovým procesom a zároveň s mentormi a konzultantmi. Rozhodli sme sa, že do toho pôjdeme všetkým desiatimi – respektíve tridsatimi prstami. Odvtedy sa snažíme všetko testovať a robiť hlavne pre vás, našich užívateľov. Preto spätnú väzbu vždy privítame.

V decembri 2015 sme v Thajsku pri 35 ° spustili platenú verziu Písanie Hravo. A od tej doby na aplikácii aj naďalej pracujeme, dokončujeme nové vychytávky, ako je napríklad More možností alebo Nastaviteľné koleso. Spolupracujeme aj s radom škôl a firiem.

Pracujeme na diaľku, online. Môžeme cestovať po svete a pritom neustále rozvíjať Písanie Hravo.

Väčšina z tímu je počas roka v Prahe či Brne. Aspoň dvakrát do roka sa stretávame na chalupe, niekde v prírode. Osobné stretnutie je totiž všetkými modernými technológiami stále nenahraditeľné.


A kto je súčasťou tímu?

Jirka

CEO projektu, zakladateľ a vizionár

421 úderov/min.

Bývalý PHPkař, bez ktorého by nikdy Písanie Hravo nevzniklo. Doteraz rozumie celej našej aplikácii najviac zo všetkých, najmä po technickej stránke. Voľný čas rád napĺňa prácou s ľuďmi. Spoločne s Lukášom sa aktívne sa venuje NLP - neurolingvistickému programovaniu pod značkou NLPNaplno.cz.

Lukáš

Obchod

263 úderov/min.

Lukáša sme mali možnosť vidieť vo viacerých rolách. Zo začiatku pôsobil na Písanie Hravo ako grafik, neskôr ako UX dizajnér a teraz je obchodník. Luky od začiatku nášho fungovania prešiel dlhú cestu. Baví ho komunikácia s ľuďmi, a to nielen vďaka NLPNaplno.cz.

Linda

Koordinátorka Ttype.com, marketing

399 úderov/min.

Keď sa Lindy spýtate, čo na projekte robí, väčšinou všetkým odpovedá: "Všetko, okrem vývoja". A ono to kedysi bola pravda. Aj Linda si vďaka "péháčku" mohla a stále môže skúšať viac rôznych profesií a hľadať tak, čo ju najviac baví. Naplno sa pustila do rozvoja anglického brata Písanie Hravo, TType.com, čo je pre ňu celoživotné výzva. Okrem Písanie Hravo cestuje, robí osvetu o digitálnom nomádstve a vedie kurzy grafiky.

Pája

Blog

200 úderov/min.

Pája čaruje so slovami na našom blogu. Písanie jej prirástlo k srdcu už na základnej škole a odvtedy sa mu aktívne venuje. Má za sebou prax na pozícii redaktorky v Českom rozhlase, kde sa zamilovala do projektov Láska v meste a Ježiškova vnúčatá. Vo voľnom čase rada fotí, číta, tvorí, zaujíma sa o interiérový dizajn a objavuje nové miesta.