Novoročná výzva 2022: ako to prebehlo

od | 09. 02. 2022

Od 3. januára do 3. februára sme vyhlásili druhý ročník novoročnej výzvy. Naším cieľom bolo dať ľuďom impulz, aby sa naučili písať všetkými desiatimi práve teraz a aby začali nový rok so zručnosťou, ktorá im dokáže ušetriť hodiny času. Ako teda táto výzva dopadla?

Súčasťou výzvy boli:

  • Webinár o tom, ako Písanie Hravo využiť naplno a ako si vytvoriť nový zvyk.
  • E-book o tom, ako zdravo sedieť.
  • Pravidelné súťaže, ktoré hráča prevádzali naprieč úrovňami.
  • Facebooková skupina, kde hráči zdieľali svoje dojmy a kde sme vyhlasovali výhercov súťaží.
  • Tipy na zvýšenie efektivity a vytváranie návykov.

Ako to celé prebehlo:

🔥 Novoročnej výzvy sa zúčastnilo 181 aktívnych hráčov.

🔥 Počas výzvy ich 24 dohralo kurz až do konca!

🔥 Všetci hráči dokopy odohrali 616 hodín, 29 minút, 19 sekúnd = 25 dní, 16 hodín, 29 minút, 19 sekúnd. (To sú v priemere 3 hodiny, 24 minút, 21 sekúnd na jedného hráča.)

🔥 Za ten čas zvládli odohrať spolu 45 056 hier, čo je 249 hier na jedného hráča.

🔥 Celkom 7 hráčov odohralo cez 1000 hier. Najdlhší odohraný čas má pán Karel s 25 hodinami, 42 minútami, 30 sekundami hrania, ktorý hrá už 409 dní po sebe. (Teda po dobu 409 dní ani raz hranie nevynechal!) Pani Karolína odohrala 22 hodín, 52 minút, 38 sekúnd a pani Kateřina 20 hodín, 50 minút, 41 sekúnd.

🔥 Bolo vyhlásených 28 súťaží. Pani Magdaléna sa zúčastnila 25. A najviac ich vyhrala pani Karolína so 6 víťazstvami.

🔥 Celkovo hráči v súťažiach strávili 1 deň, 6 hodín, 46 minút, 42 sekúnd a zapojilo sa 59 hráčov. Odohrali dokopy 1 516 hier.

Ďalšia novoročná výzva bude až na budúci rok, ale pokiaľ sa chcete naučiť písať všetkými desiatimi, nemusíte čakať celý rok a môžete sa do nášho kurzu prihlásiť aj teraz. S kalendárom, nastaviteľným kolom a ďalšími vychytávkami sa naučíte písať kedykoľvek. V prípade akýchkoľvek otázok môžete písať na e-mail či na našu facebookovú stránku. 

Pokiaľ si kurz chcete vyskúšať už teraz, neváhajte.

Mohlo by vás zaujímať

Prstkrabica alebo prečo dávať prsty do krabice?

Prstkrabica alebo prečo dávať prsty do krabice?

Ako docieliť, aby ste písali naozaj rýchlo? Jednoducho: naučte sa písať bez pozerania na klávesnicu. A práve v tom vám pomôže prstkrabica. Prečo je prstkrabica dôležitá? Na rýchlosti vašich prstov zo začiatku nezáleží. Môžete písať relatívne rýchlo aj tromi prstami a...

Klávesy: Home, End, Insert, Delete a šípky

Klávesy: Home, End, Insert, Delete a šípky

Používate na klávesnici navigačné klávesy ako je Home, End, Insert a Delete? Alebo ich na klávesnici jednoducho máte a chcete zistiť, na čo vlastne sú dobré? Všetky tieto klávesy sa nazývajú navigačné, pretože vám umožňujú pohybovať sa po obrazovke bez toho, aby ste...

Čo je prstkrabica a prečo ju so žiakmi vyrobiť?

Čo je prstkrabica a prečo ju so žiakmi vyrobiť?

Je ťažké presvedčiť žiakov, aby sa pri písaní všetkými desiatimi pozerali iba na obrazovku a nehľadali písmenká na klávesnici. Ako im pomôcť, aby skutočne začali písať správnym prstokladom a pozerali sa iba na obrazovku? Vytvorte si spoločne prstkrabicu! Čo je...